niedziela, 23 października 2011

Zapisałam się.

Ostatnio zapisałam się na kilka ciekawych rzeczy.
Pierwsza to "Choinka pod choinkę" (zdjęcie poniżej pochodzi jak widać z bloga CyberJulki - organizatorki). Zapisy trwają do 31.10.2011 r.. 

Kolejna sprawa to SAL z Madame (z tej strony pochodzi również zdjęcie poniżej).  Jednak jeszcze czekam na akceptację organizatorek i wzory. Mam nadzieję, że dostanę wzory na wszystkie poniższe hafty. Już teraz Wam zdradzę, że jako pierwszą będę haftować zieloną -Madame wiosenną. Jeśli są zainteresowani jakąś prywatną wymianką zapraszam do kontaktu poprzez e-mail lub komentarz poniżej. 
Dziękuję za odwiedziny.

4 komentarze:

 1. Fajne projekty - szkoda. że nie dla mnie :( ale na wymiankę to ja pierwsza staję w kolejce :) - jeśli oczywiście będziesz miała ochotę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajowe Madame! Ta z motylkiem w włosach jest po prostu magiczna! Coraz bardziej zaczyna mi się podobać to haftowanie. Może i ja się za to zabiorę, jak już skończę to co zaczęłam 3 lata temu ;)

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej !
  Dziś dotarła do mnie przesyłka od Ciebie - jestem mile zaskoczona. Jak tylko będzie to możliwe opublikuję post z prezentami od Ciebie. Pozdrawiam Iza N-P.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana ja jestem jak najbardziej za :) chętnie wezmę udział w wymiance :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...