piątek, 5 października 2012

Paseczki

Kombinacja koralików 1a1b jest chyba najprostszą sekwencją. Bransoletki z zapięciem mają około 20 cm długości.
Pierwsza bransoletka z czarną rzepką z koralików: Metallic Iris Purple i Opaque Rainbow Lawender. Bardzo dobre niemal kwiatowe połączenie (irysy i lawenda) metaliczne koraliki opalizują przy delikatnych lawendowych kolorach. Całą bransoletka jest połyskująca i lśniąca. Postanowiłam sprawdzić połączenie z beżowymi, nieprzezroczystymi koralikami (Toho Opaque Lt Beige) za którymi nie przepadam, wydają się takie bez wyrazu. Połączyłam je z Toho African Sunset. Afrykański zachód słońca to chyba najładniejsze koraliki w mojej kolekcji. Połączenie z beżem dodało im lekkości i delikatnie je rozjaśniło, natomiast beżowe koraliki nabrały charakteru. Kolory idealnie jesienne, niemal jak świeży kasztanek, a do tego maleńki doczepiany listek.


Na koniec sprawdzone połączenia kolorystyczne.
Koraliki Toho: Silver Lined Frosted + Color Rainbow Crystal z muchomorkiem. Podobną już prezentowałam tutaj.  Tym razem wyplotłam ją w 6 koralików w rzędzie (poprzednia ma 7 koralików w rzędzie i jest dość krótka).


 Na koniec przedstawiam dość dziwny twór. Istne 2 w 1. Pojedynczy naszyjnik zakończony dużym piórem oraz wielofunkcyjna bransoletka. Sznur koralikowy powstał z pięciu koralików w rzędzie i może być dołączony do wyplecionego wcześniej kompletu. Wszystkie bransoletki szukają nowego domu.

2 komentarze:

  1. A wypróbuj 1a1b ale na nieparzystą liczbę koralików;) Beda się skręcac w inna stronę;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne te Twoje bransoletki a to pióro?? Cudowne!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...