niedziela, 16 czerwca 2013

Ahoj przygodo!

Nie wiem jak Wy, ale jadąc na wycieczkę lubię mieć plan. Lubię mieć wszytko napisane, jak dojadę, czym, o której odjazd, o której przyjazd, co jest ciekawego do zwiedzania i kiedy najlepiej się tam wybrać. Mapkę z miejscem noclegu (nawet jeśli mam ze sobą druga i dokładna mapę). Wszystkie potrzebne numery telefonu (łącznie z numerem do informacji pks/pkp/mzk). 
Tym razem postanowiłam stworzyć plan/przewodnik, w którym można będzie umieścić notatki, bilety i wszelkie małe nadające się do przyklejania pamiątki. 
Wycieczka obejmowała Kraków, w którym już byłam i Korbielów - góry (!).W tym miejscu (zdjęcie niżej) powinna znajdować się pocztówka, z pieczątką ze schroniska (nie nocowałam w schronisku, jednak na Pilsku pieczątki nie było), jednak żal mi ją zginać, żeby się wmieściła.

Do stworzenia planu użyłam starego zeszytu, obkleiłam go papierem zakupionym dawno temu (uwielbiam ten wzór, ale nie wiedziałam jak go wykorzystać), dodałam trochę naklejek, trochę kolorowych papierów, kolorową taśmę klejącą, stemple, tasiemki, wstążki, koperty.
Przewodnik idealnie spełnił swoją rolę, zmieścił wszystkie pamiątki z wycieczki, jednak zdjęcia znajdują się w osobnym albumie.  

1 komentarz:

  1. Też lubię mieć konkretny plan wyjazdów, ale moje roboczonotatki nie wyglądają tak elegancko, schludnie, uporządkowanie i kompletnie :D
    Świetny wzór na okładce.
    Pozdrowionka
    P.S. Mogłabyś podpowiedzieć, jak dodać opcję "podobne wpisy" ?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...