czwartek, 2 lipca 2015

Pięciopunkt kreatywny

Przedstawiam dzisiaj mój pięciopunkt kreatywny.
Moją listę pomagającą tworzyć, zasady jakimi powinna się kierować osoba chcąca świadomie na co dzień rozwijać swoją kreatywność.


  


Mój pięciopunkt powstał podczas zajęć z Pauliną.
Nie zliczę ile razy mówiłam "zrobię to jutro" albo "nie uda mi się", "nie potrafię" i te wszystkie słowa, które tylko powodowały odwlekanie mojego działania.
Takie słowa potęgowały smutek i uczucie zawodu z niezrealizowanych marzeń i pomysłów.
W końcu zdecydowałam, że czas coś z tym zrobić i wybrałam kurs dla mistrzów zwlekania, a później jakby tego było mało kurs kreatywny.
Oba kursy tworzy i prowadzi Paulina, niezwykły wulkan energii, z każdej jej wiadomości tryska radość, zaangażowanie i pasja. Dodając do tego jej chęć pomocy i wsparcie i zaczynasz wierzyć, że tym razem musi sie udać.
Pokaże sposoby i środki do działania, wskaże drogę i co najpiękniejsze nie pokazuje jakim jest wielkim wszechwiedzącym kreatywnym mistrzem działania.
Potrafi przyznać się do błędów, podpowiedzieć jak sobie z tym poradzić.
Chociaż minie pierwsza ekscytacja i pierwsze pokłady chęci do działania się wyczerpią to mimo wszystko z nią działasz dalej.

 Wszelkie informacje o kursach i o Paulinie znajdziecie tutaj (KLIK)1 komentarz:

  1. WOW! Jestem pod wrażeniem, infografiki wyszły Ci naprawdę prześwietne i są mega kreatywne.
    Cieszę się, że Canva przypadła Ci do gustu, to świetne narzędzie - sama widzisz jakie cuda można w nim wytworzyć :) To wciąga! Mam nadzieję, że przyda się w dalszej pracy na blogu i nie tylko (ja korzystam z niej teraz praktycznie codziennie).
    Dziękuję Ci pięknie za opinię na temat moich e-kursów - to niezwykle cenna informacja zwrotna dla mnie i kuksaniec do dalszych działań
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...